Grudzień 2020 - ZS nr 2 w Jędrzejowie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Grudzień 2020

Wydarzenia
08.12.2020
Stypendia Starosty Jądrzejowskiego za semestr I roku szkolnego 2020/21
Czas pandemii Covid-19 dość mocno sparaliżował rózne aspekty naszego życia. Na chwilę obecną zakazane są spotkania i zgromadzenia większej ilości osób. W związku z tym, nie odbyło się również uroczyste rozdanie stypendiów im. Jana Pawła II, przyznawanych przez starostę uczniom szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu jędrzjowskiego. Miło nam jednak poinformować, że wśród stypendystów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły: 
  • Alicja Trela - uczennica III klasy Branżowej Szkoły I Stopnia, 
  • Anna Sputo - uczennica klasy IV Technikum nr 2,
  • Konrad Sowula - uczeń klasy IV Technikum nr 2.
Starosta Jędrzejowski P.Faryna przekazał dyplomy dyrektorowi ZS nr 2 mgr P.Kowalskiemu. Będą one oczekiwać na wręczenie w sprzyjających okolicznościachnagrodzonym uczniom. Kwoty pieniężne związane z otrzymanym wyróżnieniem zostały przekazane na konta młodzieży. Gratulujemy nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów.
Z.Marcinkowski
08.12.2020
Akcja Krwiodawstwa
Dziś na terenie naszej szkoły, a konkretnie w budynku CKZ miała miejsce kolejna już akcja krwiodawstwa. Klub HDK, którego opiekunami są Monika i Włodzimierz Bugajscy włączył się w pomoc dla Radka i Kamilla. Akcja oddawania krwi odbyła się w cieniu panującej pandemii Covid-19, ale przy spełnieniu wszystkich obostrzeń z tym związanych. W akcji wzięło udział 49 krwiodawców, którzy oddali 22,050 litra krwi. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i podzielenie się tym cennym darem z potrzebującymi jej. 
Z.Marcinkowski
22.12.2020
Świąteczne życzenia
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego