Marzec 2020 - ZSP nr 2 w Jędrzejowie

Marzec 2020

02.03.2020
Apel poświęcony zagrożeniu koronawirusem
Dziś w naszej szkole miał miejsce apel na temat zagrożenia jakie niesie ze sobą koronawirus. Uczestniczyli w nim zarówno młodzież jak i nauczyciele ZS nr 2. Dyrektor szkoły oraz szkolny pedagog przedstawili informację na temat symptomów świadczących o zakażeniu oraz procedurę postępowania w przypadku podejrzenia zakażenia tym wirusem. Wskazane zostały również sposoby ograniczania możliwości zakażenia związane z przestrzeganiem zasad higieny osobistej, myciem rąk.
02.03.2020
Apel poświęcony zagrożeniu koronawirusem
09.03.2020
Akademia z okazji Dnia Kobiet
Jak co roku Samorząd Szkolny chciał podkreślić jak ważne są kobiety i z okazji międzynarodowego święta zwanego Dniem Kobiet przygotował okolicznościową akademię. Wesołe scenki, żarty dotyczące obu płci oraz piosenki to wszystko bawiło licznie zgromadzoną społeczność naszej szkoły.