Obiekty sportowe - ZS nr 2 w Jędrzejowie

O nas...
7.05.2018 r.
Budowa ruszyła
Dziś rozpoczęły się prace związane z budową nowych obiektów sportowych w naszej szkole. Całość tego zadania ma się zamknąć kwotą ponad 2 mln 348 tys. zł. Powstaną boiska do piłki nożnej, ręcznej i koszykowej oraz siatkówki i tenisa, bieżnia lekkoatletyczna, szatnie, łazienki. Teren obiektów sportowych zyska nowe ogrodzenie, oświetlenie, monitoring i trybuny dla kibiców.
O godz. 7.00 na dotychczasowe boiska wjechała koparka, która rozpoczęła pierwsze prace budowlane. Asfaltowe boiska na których przez ostanie dziesięciolecia pozostawiono sporo uczniowskiego potu i nie mniej krwi z obdartych łokci i kolan, boiska o których istnieniu zapomnieli już najstarsi "jędrzejowscy górale" zaczęły szybko poddawać się kolejnym uderzeniom łyżki koparki...prace ruszyły.
Patrząc z góry na ten plac budowy chciałoby się powiedzieć za słowami piosenki Golec uOrkiestra "Tu na razie jest ściernisko, ale będzie San Francisco"...
22.06.2018 r.
Po pewnym przestoju w budowie naszych obiektów sportowych prace nabrały znowu tempa. Zwiezione zostały "tony" potrzebnego materiału. Wytyczone zostały granice obiektów i przygotowywany jest podłoże pod boiska i bieżnie.