Terminy konsultacji - ZSP nr 2 w Jędrzejowie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Terminy konsultacji

Nauczanie zdalne
Konsultacje dla maturzystów
Uwaga
Uczniowie mający zamiar skorzystać z konsultacji powinni przynieś ze sobą wypełnione oświadczenie - wzory poniżej. 
Powinni być również wyposażeni w środki ochrony indywidualnej: maseczki na twarz
oświadczenie na zajęcia w CKZ
oswiadczenie ucznia niepełnoletniego
(wypełnia rodzic)
oświadczenie dla ucznia pełnoletniego
Konsultacje dla maturzystów
Datagodzina
przedmiotklasa i sala
01.06.2020 
8.00j.polski    IV Tbe (s.60)
9.30IV Tms (s.62)
11.00IV Tg (s.60)
02.06.2020 
 
 
8.00
matematyka 
 
 
 IV Tbe (s.28)
9.30IV Tms (s.27)
11.00IV Tg (s.28)
03.06.2020 
 
 
8.00
języ angielski 
 
 
IV Tbe
(s.21, s.22)
9.30IV Tms (s.21)
11.00IV Tg (s.22)
03.06.202012.00wos(s.A36)
03.06.202012.00geografia(s.26)
Konsultacje dla uczniów klasa I -III
imię i nazwisko nauczycielaprzedmiotdatagodzina sala
Banach Klaudiaj. angielski03.06.202011.00
Bieganik Agnieszkabiblioteka02.06.2020
04.06.2020
9.00 - 11.30

Bogusz Ewaj.polski05.06.202010.00s.62
Bugajska Monikaj.niemiecki,
przedmioty zawodowe
04.06.202012.00s.55
Bugajski Włodzimierzprzedmioty zawodowe
04.06.202012.00
Chabior Agnieszkaprzedmioty zawodowe
04.06.20209.00B2
Cichoń Michałprzedmioty zawodowe
03.06.20207.30 - 8.30A24
Chabuz Martaj.angielski03.06.20209.00s.21
Chatys Sylwiaprzedmioty zawodowe05.06.202011.00 - 13.00
Cholewińska Olgageografia
przedmioty zawodowe
02.06.2020
03.06.2020
8.30
10.00
s.26
Dudek Iwonamatematyka, informatyka, bhp02.06.202010.00s.A24
Ganczarski Karolinaj.niemiecki02.06.202010.00
Gardjew Alicjaprzedmioty zawodowe
04.06.202011.00 - 13.00s.A34
Garus Jacekprzedmioty zawodowe
05.06.202011.00 - 13.00s.46
Gola Renata
kompetencje kluczowe
podstawy przedsiębiorczości
wos
3.06.202011.00A36
Grad Edytaprzedmioty zawodowe
02.06.202012.00
Górecki ZbigniewEDB, przedmioty zawodowe

Haczyk Anetaj.polski, historia02.06.20209.00s.49
Kamińska Annaj.polski


Karkocha Zygfrydamatematyka05.06.20209.45 - 12.00s.27
Karp Renataj.polski, historia, wok04.06.20209.30s.60
Kołkiewicz Elżbietainformatyka, 
przedmioty zawodowe
3.06.202011.00s.5
Kucypera Renatamatematyka04.06.202011.00s.51
Kowalska Anetareligia


Kowalski Pawełreligia


Kot Stanisławreligia


Kwiecień Martaprzedmioty zawodowe01.06.20209.00s.56
Lato Tomasz
przedmioty zawodowe05.06.20209.00 - 11.00s.36
Łabęcki Stanisławprzedmioty zawodowe
03.06.20209.00.11.00
Marcinkowski Zbigniewprzedmioty zawodowe
05.06.2020
9.00s.33
Marszałek Dariaprzedmioty zawodowe
05.06.20209.00 - 11.00
Michno Sylwiapedagog szkolny


Mider Renata
przedmioty zawodowe05.06.202011.00 - 13.00
Muchowska Agnieszkaj.niemiecki04.06.202010.00B1
Muchowski Hieronimj.angielski03.06.202010.00s.22
Nemś Ewabiblioteka01.06.2020
03.06.2020
9.00 - 11.30
Pańczyk Magdalenafizyka05.06.202012.00 s.59
Piasecki Adam
przedmioty zawodowe04.06.20208.00s.25
Pietrucha Jolantadziałalność gospodarcza
05.06.202011.00
Ragan Betaj.polski02.06.2020
03.06.2020
9.00 - 11.00
10.00 - 12.00

Sosnowska Małgorzatamatematyka02.06.202010.00S.28
Solecka Ilonaprzedmioty zawodowe05.06.202011.00 - 13.00
Sornat Martaj.angielski, muzyka02.06.202010.00A27
Suchmiel Bernardhistoria


Stępień Ewachemia05.06.202012.00
Walczak Renatabhp. informatyka,
przedmioty zawodowe
04.06.20209.00s.46
Waligórska Katarzyna
Przedmioty zawodowe
biologia
02.06.202010.00
Wojtachnio Tomasz
przedmioty zawodowe
02.06.2020
03.06.2020
04.06.2020
9.00 - 10.30
9.30 - 11.30
9.30 - 11.30
s.36
Żychlińska Ewelinaj.angielski03.06.20208.00
Konsultacje dla uczniów w Centrum Kształcenia Zawodowego. 
Zajęcia odbywać się będą w godz. od 800 do 1100

lp
Poniedziałek
01.06.2020
Wtorek
02.06.2020
Środa
03.06.2020
czwartek
04.06.2020
Piątek
05.06.2020
1
II C 
Artur Cieślik
II C 
 Artur Cieślik 
Ic 
Andrzej Seweryn 
Ic
Andrzej Seweryn 
III C
 Mariusz Pawlik
2
III Ts 
Wojciech Piórkowski
II Tb 
Łukasz Komorowicz 
IC 
Michał Fendrych 
IC
Michał Fendrych 
I Tb
Zbigniew Gajerski 
3
I Te 
Łukasz Komorowicz
II Ts
Cezary Terczyński 
ITe 
Łukasz Komorowicz 
III C
Mariusz Pawlik 
I Ts 
Andrzej Seweryn
4
III Tb 
Stanisław Łabęcki

ITs 
Zbigniew Gajerski 


5
III C
Mariusz Pawlik 


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego