Ogłoszenia - ZS nr 2 w Jędrzejowie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Ogłoszenia

O nas...
Noc zawodowców 2020
Już w najbliższy piątek, 2 października, o godz. 17.00 rozpocznie się 3. edycja NOCY ZAWODOWCÓW 2020, która odbywać się będzie całkowicie online. Wchodząc na stronę www.noczawodowcow.pl można połączyć się ze światem zawodów aż w pięciu subregionach, na terenie których działają Centra Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego: Kalisza, Poznania, Konina, Piły i Leszna. Przygotowany jest szereg atrakcji, niespodzianek i odwiedziny ciekawych gości, nie tylko ze świata nauki i biznesu, ale również ze świata Internetu oraz programów telewizyjnych. Nie może nas zabraknąć!
Pańczyk Magdalena

Ogłoszenie nr 3

Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez Powiat Jędrzejów, w ramach którego prowadzona jest nieodpłatna pomoc prawna i/lub nieodpłatne poradnictwo obywatelskie, w tym nieodpłatne mediacje. Celem jest zapewnienie równego dostepu do nieodpłatnej pomocy prawnej na etapie przedsądowym oraz wsparcie mieszkańców w poradzeniu sobie z różnymi trudnymi sytuacjami życiowymi i formalnymi, przy wsparciu prawników i doradców obywatelskich. Oprócz świadczenia indywidualnej, darmowej pomocy  - stowarzyszenie prowadzi również edukację prawną. Szczegółowe informacje o zakresie i zasadach korzystania ze wsparcia znajdują się na stronie powiatu:
< link>

Ogłoszenie nr 2

Lubelskie Towarzystwo Edukacyjno - Naukowe realizuje projekt "Społeczne Repozytorium Doswiadczeń" (srd.luten.edu.pl) współfinansowany przez Narodowy Instytut Wolności (NIW) ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 - 2020 (FIO). Mottem przewodnim projektu jest indiańskie przysłowie "Nie daruj głodnemu ryby. Podaruj mu wędkę i naucz go łowić". W ramach projektu  LuTEN stworzył pierwsze w kraju Repozytorium Doswiadczeń (RD) - bibliotekę zestawów doświadczalnych z fizyki, informatyki i przyrody złożonych w walizki tematyczne, zróżnicowane ze względu na poziom kształcenia - od edukacji wczesnoszkolnej, aż po zaawansowane zagadnienia omawiane w szkole średniej. Walizki te możecie Państwo wypożyczać. Wśród zasobów znajdziecie nie tylko gotowe zestawy doświadczalne do wykorzystania według własnego pomysłu, ale również przygotowane przez wykwalifikowaną kadrę gotowe scenariusze zajęć oraz materiały wspierające realizację zajęć. Zespół projektowy jest również przygotowany do przeprowadzenia nieodpłatnych zajęć z wykorzystaniem zasobów RD w placówkah wypożyczających zasoby. 
W ramach projektu w terminie od września do listopada nieodpłatnie możecie Państwo wypożyczać walizki RD i wspierać się ich zasobami w realizacji zajęć dla dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat. System rezerwacji walizek został już uruchomiony. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dostepną na stronie projektu: 
< link >
 

Ogłoszenie nr 1

Każdy z nas ma  jakieś zainteresowania. Jedni zbierają znaczki, kapsle, miniatury samochodów, inni robią zdjęcia, słuchają muzyki, malują. 
O naszych talentach wie z reguły niewiele osób. Właśnie teraz można to zmienić.

Jeśli masz ciekawe hobby, chcesz zaistnieć w szkolnej społeczności i nie tylko, zaprezentuj swe prace na szkolnej stronie www. 
Specjalnie dla Ciebie stworzymy osobną galerię !!!
Pochwal się, zaszczep swe zainteresowania innym. 
Bądź współtwórcą koła zainteresowań.
 
Zrób zdjęcia swych prac (im więcej tym lepiej) i dostarcz je pod e-mail: zs2grot@op.pl
lub w inny dogodny dla Ciebie sposób (np. płyta CD, pendrive, tradycyjne foto).
Podaj swe imię, nazwisko i klasę lub jeśli chcesz być anonimowy - pseudonim.
 
Bliższych informacji udziela mgr inż. Z.Marcinkowski
(nauczyciel przedmiotów zawodowych, sala 33) 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego