Modelarstwo - ZS nr 2 w Jędrzejowie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Modelarstwo

Po godzinach...
Model czołgu T-62 wykonany z papieru (Mały Modelarz) w skali 1:35. Model polakierowany lakierem bezbarwnym i  wzbogacony o efekty otoczenia - piasek, mech itp. 
wykonanie: Maciej Jaros
Modele pojazdów i figurki żołnierzy wchodzą w skład kolekcji "Wrzesień 1939". Wykonane są w skali 1:72. Malowane od podstaw farbami olejnymi przy wykorzystaniu areografu i pędzla. Efekt końcowy utrwalony tzw. "suchym pędzlem". Galeria będzie poszerzana o zdjęcia nowych modeli w ramach jak czas bedzie pozwalał na ich wykonywanie "nocną porą".  
Wykonanie: Zbigniew Marcinkowski

Modele pojazdów i figurki żołnierzy wykonane są w skali 1:35. Malowane od podstaw farbami olejnymi przy wykorzystaniu areografu i pędzla. Efekt końcowy utrwalony tzw. "suchym pędzlem". Galeria będzie poszerzana o zdjęcia nowych modeli w ramach jak czas będzie mi pozwalał na ich wykonywanie "nocną porą".  
Wykonanie: Zbigniew Marcinkowski

Kolekcja gotowych modeli czołgów wykonanych w technice plastyk-metal. W większości modele wykonane są w skali 1:72. Seria obejmuje konstrukcje wykorzystywane w teatrze działań wojennych począwszy od  I wojny światowej poprzez II wojnę światową aż do czasów obecnych. Łącznie w skład kolekcji wchodzi 50 modeli czołgów. Poniżej przedstawiono zdjęcia wybranych modeli.
Z.Marcinkowski
Kolekcja gotowych modeli samolotów bojowych wykonanych w technice plastyk-metal. W większości modele wykonane są w skali 1:72. Seria obejmuje konstrukcje wykorzystywane w teatrze działań wojennych począwszy od I wojny światowej poprzez II wojnę światową aż do czasów obecnych. Łącznie w skład kolekcji wchodzi 50 modeli samolotów. Poniżej przedstawiono zdjęcia wybranych modeli.
Z.Marcinkowski
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego