Zespół muzyczny - ZS nr 2 w Jędrzejowie

zespołu muzycznego:
Marta Sornat
Cezary Terczyński
W skład zespołu wchodzą osoby śpiewające oraz grające na instrumentach. Niedawno nadaliśmy nazwę zespołowi i z dumą prezentujemy się jako "The Groters". Zespół tworzą niezwykle sympatyczne osobowości, zatem próby przebiegają w miłej atmosferze. Z każym miesiącem "The Groters" rośnie w siłę poszerzając swój skład o nowe, utalentowane osobowości. Nadal poszukujemy osób uzdolnionych, z którymi chętnie podejmiemy współpracę. Oprawiamy muzycznie wszystkie uroczystości w naszej szkole. Reprezentujemy ją również poza jej murami podczas różnych wydarzeń kulturalnych. Mamy różne pomysły na urozmaicenie nauki w szkole. Organizujemy "Mikołajkowe granie", "Walentynkowe Koncerty Życzeń" i wiele innych ciekawych inicjatyw. Są wśród nas osoby rapujące, śpiewające, tworzące własne teksty, grające. Jest to grupa osób kreatywnych, gotowych podejmować nowe wyzwania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy.