Listopad 2022 - ZS nr 2 w Jędrzejowie

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Listopad 2022

Wydarzenia
3.11.2022
Spektakl profilaktyczny
Uczniowie klas pierwszych i drugich Zespołu Szkół nr 2 w Jędrzejowie mieli przyjemność wziąć udział w przedstawieniu teatralnym. Teatr "Kurtyna" przyjechał do nich z Krakowa. Teatr "Kurtyna" jest jednym z najstarszych teatrów profilaktycznych w Polsce. Od 20 lat teatr ten realizuje przedstawienia i warsztaty teatralne dla uczniów w całym kraju. Tematem przedstawień są zagrożenia na jakie narażony jest nastolatek. Na dzisiejszym przedstawieniu krakowscy aktorzy poruszyli temat samotności w tłumie, braku rozmowy, depresji, braku czułości w kontaktach międzyludzkich. To przedstawienie z pewnością zmusza do myślenia nad tym jak wyglądają nasze relacje.
E.Żychlińska

04.11.2022
Trzecia kolejka Ligi Strzeleckiej
Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. S. Roweckiego " Grota" w Jędrzejowie, uczestniczyli dziś w trzeciej kolejce jesiennej rundy Ligii Strzeleckiej LOK. Co dwa tygodnie "strzelcy z Grota" pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego, Michała Olesińskiego i Wojciecha Domagały strzelają z broni pneumatycznej zbierając punkty.
E.Żychlińska
09.11.2022
Wycieczka do Auschwitz – Birkenau
9 listopada 2022r. uczniowie klas II Tfż, II Tgs, II Tse i III tfg wraz z wychowawczyniami: Moniką Bugajską, Agnieszką Koncewicz, Anetą Kowalską oraz Małgorzatą Sosnowską udali się na wycieczkę do Miejsca Pamięci i Muzeum Auschwitz – Birkenau, byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady.
KL Auschwitz był największym z niemieckich nazistowskich obozów koncentracyjnych i ośrodków Zagłady. Życie straciło tu ponad 1,1 mln mężczyzn, kobiet i dzieci. Autentyczne Miejsce Pamięci to dwie części byłego obozu: Auschwitz i Birkenau. Po podziale na grupy, w towarzystwie dwóch miłych i wspaniale opowiadających o historii obiektu przewodniczek, zwiedziliśmy obydwie części obozu. Uczniowie w autentycznej przestrzeni poobozowej mieli możliwość refleksji i dyskusji na temat tej bolesnej historii.
Po zakończeniu zwiedzania nie mogło zabraknąć czasu na małą przyjemność i „obowiązkowy” punkt programu. W tym celu udaliśmy się do restauracji jednej ze znanych sieci , aby zjeść wspólny obiad.
M.Bugajska
09.11.2022
"Euroelektra"
W dniu 9 listopada 8 uczniów klasy 3 tże z grupy elektrycznej, wzięło udział w XXV edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”. Celem olimpiady jest przede wszystkim pobudzanie i rozwijanie zainteresowań uczniów zawodem elektryka i elektronika oraz upowszechnianie wzorców etyki zawodowej, kultury technicznej i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej. Po raz pierwszy młodzież zmagała się z zadaniami konkursowymi online. Zawody polegały na wskazaniu poprawnych odpowiedzi na 16 zamkniętych pytań testowych, były one wyświetlane w sposób zapewniający ich losową kolejność. Materiał obejmował zagadnienia z elektrotechniki, elektroniki, instalacji i maszyn elektrycznych. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie internetowej olimpiady w terminie do sześciu tygodni (42 dni) od dnia zawodów.
Renata Walczak


10.11.2022
Uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości.
O godzinie 11.00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 im. S. Roweckiego "Grota" w Jędrzejowie spotkała się cała społeczność szkolna aby wspólnie świętować dzień niepodległości. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Dyrektor szkoły Paweł Kowalski z okazji Święta Niepodległości zlożył życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom. Wicedyrektor szkoły Bernard Suchmiel, historyk przypomniał zgromadzonym czym jest niepodległość, jak trzeba o nią dbać, celebrować każdego dnia i pamiętać,że nie jest ona dana raz na zawsze. Uczniowie pod opieką nauczycieli: Iwony Dudek, Ewy Stępień, Roberta Pełki i Cezarego Terczyńskiego, przygotowali montaż słowno -muzyczny o tematyce patriotycznej. Wszystko to ma na celu przybliżenie uczniom historii, wydarzeń które dotyczyły niepodległości naszego kraju. Na zakończenie akademii wicedyrektor Bernard Suchmiel zaprezentował wiersz autorstwa Tadeusza Szyma Ojczyzna: "I nie zapomnij o tych , którzy byli tutaj przed Tobą: tu żyli, walczyli, ginęli - obce powstrzymując wojska, by nie zginęła, byś mogła mówić - Polska!"
E.Żychlińska
10.11.2022
W leśniczówce Gaj pod Jędrzejowem, uczniowie oraz dyrekcja Zespołu Szkół nr 2 im. S. Roweckiego "Grota" w Jędrzejowie zapalili symboliczny znicz z okazji Święta Niepodległości. Hołd oddano pod tablicą która została odsłonięta 11 listopada 2004 roku. Pamiątkowa tablica upamiętnia siedzibę Komendy Obwodu Związku Walk Zbrojnych i Armii Krajowej.
E.Żychlińska
11.11.2022
Narodowe Święto Niepodległości.
Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. S. Roweckiego " Grota" w Jędrzejowie włączyli się wraz z dyrekcją w obchody Narodowego Święta Niepodległości. Obchodzone co roku 11 listopada święto odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918roku, po 123 latach zaborów. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej za ojczyznę odprawioną w kościele Świętej Trójcy w Jędrzejowie. Po mszy świętej poczty sztandarowe, oraz mieszkańcy powiatu jędrzejowskiego przeszli przed budynek muzeum im. Przypkowskich gdzie znajduje się pamiątkowa tablica upamiętniająca wizytę i pobyt marszałka Józefa Piłsudskiego w Jędrzejowie. Główne uroczystości patriotyczne miały jednak miejsce pod pomnikiem Bohaterów Ziemi Jędrzejowskiej przy ulicy Partyzantów. Zgromadzeni goście wspólnie odśpiewali hymn narodowy, po czym został odczytany apel pamięci oraz wygłoszone zostały przemówienia lokalnych władz. Aby uczcić poległych bohaterów walczących za wolną Polskę,pod pomnikiem zostały złożone kwiaty i zapalone znicze. Naszą szkołę reprezentowały aż trzy poczty sztandarowe ze sztandarem szkoły, sztandarem Pierwszego Pułku Piechoty Armii Krajowej który jest zarejstrowany przez Ministerstwo Obrony Narodowej oraz sztandar Związku Inwalidów Wojennych. Opiekunami pocztów sztandarowych byli nauczyciele wychowania fizycznego: Eugeniusz Cichoń, Wojciech Domagała, Michał Olesiński. Na wszystkich uczestników obchodów Narodowego Święta Niepodległości czekała grochówka wojskowa.
E.Żychlińska
14.11.2022
Olimpiada Wiedzy Technicznej.
11 uczniów z klasy 4tem z Zespołu Szkół nr 2 im. S. Roweckiego "Grota" w Jędrzejowie, wzięło dziś udział w Olimpiadzie Wiedzy Technicznej. To już 49 edycja Olimpiady. Dziś odbył się jej pierwszy etap szkolny. Drugi etap-okręgowy odbędzie się w styczniu 2023roku, a etap centralny planowany jest na kwiecień 2023r. Celem olimpiady jest pobudzenie wśród uczniów zainteresowań techniką oraz podnoszenie kultury technicznej. Olimpiada Wiedzy Technicznej, jest olimpiadą wiedzy ogólnej o technice, rozgrywaną trzystopniowo w dwóch grupach tematycznych: mechaniczno-budowlanej i elektryczno-elektronicznej. Dobre wyniki uczniów uzyskane w tej olimpiadzie uprawniają do zwolnienia z przystąpienia do części pisemnej egzaminu zawodowego w roku szkolnym 2022/2023 oraz są przepustką do najlepszych uczelni technicznych w Polsce. Koordynatorem etapu szkolnego jest nauczyciel przedmiotów zawodowych Adam Piasecki.
E.Żychlińska
14.11.2022
Tydzień Edukacji Globalnej.
Uczniowie Szkolnego Klubu Europejskiego przy Zespole Szkół nr 2 im. S. Roweckiego " Grota" w Jędrzejowie wzięli udział w warsztatach. Tydzień Edukacji Globalnej to światowa inicjatywa zmuszająca do zatrzymania się nad problemami współczesnego świata. To właśnie edukacja globalna jest narzędziem do zmiany świadomości i podjęciem działania na rzecz naszej planety. Hasłem tegorocznej edycji Tygodnia Edukacji Globalnej jest: SOLIDARNIE PONAD PODZIAŁAMI! Pod tym właśnie hasłem odbyły się warsztaty w jędrzejowskim " Grocie". Uczniowie szkolnego klubu podzieleni na dwa zespoły wraz z opiekunem Szkolnego Klubu Europejskiego Eweliną Żychlińską wypracowywali inicjatywy które jako nastolatkowie mogą podejmować każdego dnia. Uczestnicy warsztatów wspólnie wybrali obszary nad którymi chcą pracować. Pierwszy zespół pracował z tematem "Ludzie", a drugi z tematem "Pokój na świecie". W efekcie pracy zespołów, powstały konkretne działania które członkowie SKE będą propagować wśród swoich kolegów
E.Żychlińska
15.11.2022
Wycieczka do Oczyszczalni Ścieków w Jędrzejowie.
15 listopada uczniowie klasy I tm uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Oczyszczalni Ścieków w Jędrzejowie. Kierownik Działu Oczyszczania Ścieków inż, Michał Szymkiewicz zapoznał młodzież z mechaniczno-biologicznym procesem oczyszczania ścieków. W ramach wycieczki uczniowie zwiedzili cały obiekt i zobaczyli jak funkcjonuje oczyszczalnia. Uczestnicy zajęć ekologicznych poznali poszczególne etapy oczyszczania ścieków poprzez mechaniczne usuwanie odpadów stałych i piasku w sitopiaskowniku, a nastepnie oczyszczanie biologiczne w reaktorach biologicznych. W biologicznym oczyszczaniu zachodzi proces usuwania azotu i fosforu za pomocą odpowiednich bakterii. Osady powstałe w wyniku oczyszczania ścieków zostają poźniej wykorzystane jako nawóz dla upraw a oczyszczona woda trafia do Brzeźnicy i Nidy. Wycieczka zorganizowana została przez opiekunów Szkolnego Koła Ligii Ochrony Przyrody Olgę Cholewińska i Ewę Nemś.
Ewa Nemś
16.11.2022
Międzynarodowy Dzień Tolerancji
Uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 im. S. Roweckiego "Grota" zrzeszeni w Szkolnym Klubie Europejskim przyłączyli się dziś do Międzynarodowego Dnia Tolerancji obchodzonego na całym świecie 16 listopada. Dzień Tolerancji został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 12 grudnia 1995 roku, z inicjatywy UNESCO. Kraje członkowskie UNESCO przyjęły Deklarację na temat Zasad Tolerancji. Dzisiejsze święto to promocja tolerancji i poszanowania odmienności kulturowej. Członkowie Klubu Europejskiego pracowali w trzech grupach tworząc mapę mentalną wypisując skojarzenia ze słowem "tolerancja". W drugiej części spotkania odbyła się dyskusja na temat granic tolerancji i postawy asertywnej. Obchody Dnia Tolerancji mają na celu znalezienie głębszych przyczyn nietolerancji oraz promowanie idei tolerancji.
E.Żychlińska
16.11.2022
Spotkanie z Janem Przypkowskim.
Biblioteka Grota miała przyjemność gościć w swoich progach Jana Przypkowskiego - historyka sztuki, absolwenta Uniwersytetu Warszawskiego, edukatora na Zamku Królewskim w Warszawie, byłego pracownika naukowego PAN, a przede wszystkim Dyrektora Muzeum im. Przypkowskich w Jedrzejowie. Pan Jan w wielce interesujący i barwny sposób opowiedział o swoich przodkach, ich zainteresowaniach, instytucji którą zarządza i aktrakcjach na jakie możecie się natknąć wstepując do muzeum, pawilonu wystawowego czy też do ogrodu czasu. W spotkaniu wzięły udział klasy II Tmi i II tgs.
Ewa Nemś
17.11.2022 
Kultura bezpieczeństwa
Uczniowie klasy 3ti Zespołu Szkół nr 2 im Stefana Roweckiego "Grota" w Jędrzejowie na zaproszenie Magdaleny Pańczyk-doradcy zawodowego wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Kielcach- Stanisławem Golmento. Szkoła bierze udział w programie edukacyjnym Państwowej Inspekcji Pracy pod nazwą " Kultura bezpieczeństwa" oraz regionalnym konkursie wiedzy dla uczniów pod nazwą "Poznaj swoje prawa w pracy".
E.Żychlińska
21.11.2022 
Spotkanie z astronomią
21 listopada klasy I tm oraz I tfg wraz z opiekunami Ewą Bogusz, Olga Cholewińską, Ewą Nemś oraz Agnieszką Koncewicz uczestniczyły w spotkaniu z astronomią  "Ziemia Błękitna Planeta". Prelekcja dotyczyła astronomicznego kompleksowego obrazu Ziemi - naszego kosmicznego domu. Nie sposób zrozumieć przyrody i zjawisk w niej zachodzacych bez zrozumienia podstawy -  czyli miejsca, w którym żyjemy i to zarówno w wymiarze kosmicznym jak też lokalnym. W ramach tej prelekcji autor pokazał w zrozumiały i jednocześnie ciekawy sposób  jakie są główne czynniki umożliwiające nam życie na Ziemi. Mało kto z nas uświadamia sobie co naprawde sprawia, że życie na naszej planecie jest w ogóle możliwe.W prelekcji poruszono zagadnienia dotyczace:
-Rozmiary Ziemi i jej budowa
-Otoczenie Ziemi - miejsce w Układzie Słonecznym
-Księżyc i jego wpływ na Ziemię
-Czynniki kształtujace warunki sprzyjające życiu
Prelekcja odbyła się w kieleckim Multikinie, a poprowadził ją pan Aleksander Trębacz - popularyzator astronomii.
 Ewa Nemś
21.11.2022 
Turniej w Wyciskaniu Wielokrotnym Sztangi Leżąc o Puchar Starosty Jędrzejowskiego Pawła Faryny
W dniu 21 listopada w Zespole Szkół nr 2 w Jędrzejowie, 65 zawodników z siedmiu szkół z terenu powiatu, wzięło udział w corocznym Turnieju w Wyciskaniu Sztangi Leżąc o Puchar Starosty Jędrzejowskiego Pawła Faryny. Siłacze wraz z opiekunami stawili się na sali gimnastycznej ZS Nr 2 w Jędrzejowie punktualnie o godzinie 9.00. Turniej rozpoczął się ważeniem zawodników. Każdemu uczestnikowi zostało przydzielone obciążenie na sztangę, według przyjętego przelicznika (1/2 ciężaru ciała).
Uroczystego otwarcia turnieju dokonał starosta powiatu jędrzejowskiego Paweł Faryna wraz z dyrektorem szkoły Pawłem Kowalskim oraz wice dyrektorem Januszem Adamczykiem – Prezesem Powiatowego Związku Stowarzyszeń Sportowych w Jędrzejowie.
Rywalizacja była bardzo zacięta i stała na wysokim poziomie sportowym, mimo iż wśród startujących było wielu młodych zawodników, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportami siłowymi. Turniej wygrał zawodnik Zespołu Szkół Nr 1 w Jędrzejowie Piotr Czuba (waga 69,75 kg – obciążenie 32,5 kg – ilość powtórzeń: 95) . Drugie miejsce zajął uczeń naszej szkoły Bartosz Sadowski (waga 83 kg – obciążenie 40 kg – ilość powtórzeń : 77), a trzecią lokatę wywalczył także reprezentant „Grota” Daniel Dąbrowski (waga 79,5 kg – obciążenie 37,5 kg – ilość powtórzeń : 77).
W klasyfikacji drużynowej (suma powtórzeń 5 najlepszych zawodników z danej drużyny), pierwsze miejsce przypadło drużynie siłaczy ZS Nr 2 w Jędrzejowie – 367 pkt. Drugą lokatę zajęła szkoła ZS Nr 1 w Jędrzejowie – 315 pkt, a na najniższym stopniu podium znalazła się drużyna „Jędrzejowskiego Reja” – 215 pkt.
Turniej przygotował zespół wychowania fizycznego, a sędzią głównym był nauczyciel Aleksander Mazurkiewicz. Szczególnie podziękowania dla właściciela Siłownia Fitness Poweriron Karola Porębskiego za użyczenie profesjonalnego sprzętu.
A.Mazurkiewicz
22.11.2022 
Konferencja "Zostań w Ojczyźnie. Bądź nowoczesnym przedsiębiorcą ".
Uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Jędrzejowie uczestniczyli w wojewódzkiej konferencji zorganizowanej przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach, która odbyła się Centrum Kongresowym Targi Kielce. Uczniowie z "Grota " pod opieką doradcy zawodowego Magdaleny Pańczyk uczestniczyli w panalelach dyskusyjnych, konkursie online Świętokrzyscy Mistrzowie Przedsiębiorczości oraz w wykładach z udziałem świętokrzyskich przedsiębiorców. Celem konferencji było rozwijanie kompetencji proinnowacyjnych u uczniów.
Ewelina Żychlińska
23.11.2022 
Szlakiem strzelców Józefa Piłsudskiego
Dzięki uprzejmości Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ziemi Jędrzejowska”, która zaprosiła uczniów naszej szkoły do udziału w uroczystym otwarciu Questu „Śladami legionistów w Jędrzejowie”, przeżyliśmy niezapomnianą przygodę, uczestnicząc w edukacyjnej grze terenowej. Nasza drużyna składała się z uczniów klasy I tse: Patryka Górniaka, Igora Warszewskiego, Bartka Piaseckiego i Oliwiera Wolińskiego. Czytając wierszowane wskazówki wędrowaliśmy ulicami Jędrzejowa i  rozwiązywaliśmy zagadki, aby dotrzeć do miejsca, w którym ukryty został „skarb”. Na trasie znajdowały się zabytki i pamiątki po bohaterach walk o niepodległość Polski. W trasę wyruszyło kilka drużyn, ale to my jako pierwsi rozwiązaliśmy wszystkie zagadki, dotarliśmy do celu, odczytaliśmy szyfr, zdobyliśmy „skarb” i wpisaliśmy się do „Księgi pamiątkowej” potwierdzającej przebycie trasy. Udział w grze dał nam radość odkrywania, był świetną zabawą, ale przede wszystkim był ważną lekcją  naszej  lokalnej historii. Serdecznie zachęcamy do udziału w queście, wystarczy skorzystać z aplikacji mobilnej „Questy – Wyprawy Odkrywców”.
Renata Karp, Robert Król

24.11.2022 
W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci i Młodzieży 60 uczniów z klas 4ti, 3ti oraz 4tes z Zespołu Szkół nr 2 im. Stefana Roweckiego " Grota" w Jędrzejowie, uczestniczyli w VII Powiatowej Kampanii Pomarańczowej Wstążki oraz VI Powiatowa Kampania Przeciwdziałania Handlowi Ludźmi. Patronat honorowy nad akcją objął starosta powiatu jędrzejowskiego Paweł Faryna. To właśnie starosta jędrzejowski rozpoczął spotkanie w Centrum Kultury, witając prelegentów ale przede wszystkim uczniów szkół średnich powiatu jędrzejowskiego. Prelegenci z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie oraz przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Jędrzejowie przestrzegali młodych ludzi jak nie dać się uwikłać w handel ludźmi oraz jak rozpoznać fałszywe ogłoszenia o pracę. Uczniowie mogli usłyszeć min. że handel ludźmi jest przestępstwem przeciwko wolności, rażąco naruszającym godność i prawa człowieka. Jednocześnie,ze względu na bardzo złożony charakter, jest to czyn niezmiernie trudny do wykrycia i udowodnienia. Współczesne niewolnictwo może przybierać formę wykorzystania seksualnego, pracy przymusowej, handlu organami, nielegalnej adopcji, zmuszania do żebractwa. Na zakończenie spotkania uczniowie mieli okazję obejrzeć film sensacyjny "Uprowadzona" poruszający wątek porwania nastolatki. Opiekunami uczniów z ZS nr 2 w Jędrzejowie byli nauczyciele Renata Kucypera, Magdalena Pańczyk, Ewelina Żychlińska.
E.Żychlińska
24.11.2022 
„Grot” ciągle wśród najlepszych
25 listopada 2022roku w kieleckim Wojewódzkim Domu Kultury odbyły się uroczyste  obchody Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Jest to święto wszystkich polskich Honorowych Dawców Krwi, którzy bezinteresownie przekazują swoją krew osobom potrzebującym. Obchody odbyły się pod hasłem „Oddając krew ratujesz życie”.  W  spotkaniu udział wzięli Prezes Świętokrzyskiego Oddziału Okręgowego PCK Jarosław Ciura, Wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz, Marszałek Andrzej Bętkowski, senator Krzysztof Słoń oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Kielc, Policji, Straży Pożarnej i Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych na Bukówce. Wręczono odznaczenia państwowe – Złote i Brązowe Krzyże Zasługi oraz odznaki HDK Zasłużony dla Zdrowia Narodu oraz Zasłużony Honorowy Dawca Krwi.Podsumowano wakacyjne akcje” Krew Darem Życia” oraz coroczna akcję – Turniej Szkół Ponadpodstawowych i Wyższych pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie”. Celem turnieju jest zachęcanie uczniów do popularyzowania idei honorowego oddawania krwi i poszerzenie grupy honorowych dawców o młodzież ucząca się.  W bieżącym roku szkolnymw Turnieju wzięły udział 44 szkoły średnie. 1166 uczniów oddało ponad 568 litrów krwi. 
3 miejsce zajął Zespół Szkół nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim, drugie miejsce Zespół Szkół nr 2 im. gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Jędrzejowie a 1 miejsce Zespół Szkól Elektrycznych w Kielcach. Uczniowie popularnego”Grocika” w 118 donacjach oddali 54,450 litrów krwi. W ubiegłym roku „Grocik” zajął 1 miejsce, a 2 lata temu 3 miejsce.
Szkoła bierze udział w turnieju 16 lat  i tylko raz nie znalazła się w pierwszej trójce najofiarniejszych szkół województwa (3 razy 1 miejsce,   7 razy drugie miejsce i 5 razy trzecie miejsce). Krwiodawstwo w szkole kultywowane jest od 21 lat pod opieką Bugajskiego Włodzimierza.  W tym czasie przeprowadzono 78 akcji HDK w których pobrano 1441,350 litrów krwi.
Opiekunowie Szkolnego Klubu HDK nr 123 Monika i Włodzimierz Bugajscy, Łukasz Komorowicz zapraszają uczniów, absolwentów i ludzi otwartego serca na następne akcje HDK w bieżącym roku szkonym 20022/23: 16 stycznia 2023 (poniedziałek), 24 marca 2023(piątek) i 30 maja 2023(wtorek) w godzinach 8-12 na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego (Warsztaty szkolne)
W.Bugajski
28.11.2022 
Sukces naszych uczniów w konkursach PCK! 
Dziś w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbylo się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród. W konkursie literackim " Mój inny świat w pandemii" nagrodę otrzymała Sandra Warot kl.4Th. W konkursie multimedialnym " Nie daj szansy AIDS" Szymon Łuszczkiewicz kl. 3ti i Adrian Kleparski kl.3ti. Młodzież pracowała pod czujnym okiem opiekuna SK PCK Małgorzaty Sosnowskiej.
Serdecznie gratulujemy !!!
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego